DUK

1.Klausimas: Kokia yra geologinių grunto tyrimų kaina?

Atsakymas: Geologinių grunto tyrimų kaina sudaro tik apie 3% nuo pamatų įrengimui skitų lėšų. Tiksli darbų kaina kiekvienam objektui skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo tyrimų taškų skaičiaus. Parašykite mums paklausimą, nurodydami statomo pastato pavadinimą ir vietą,  ir mes per 1 darbo dieną paskaičiuosime Jums tikslią tyrimo darbų kainą.

 2.Klausimas: Ar gali geologiniai grunto tyrimai sumažinti pamatų įrengimo kainą?

Atsakymas: Taip, kokybiškai atlikti grunto tyrimai gali ženkliai  sumažinti pamatų įrengimo kainą. Paprastai pamatų įrengimo kaina sumažėja iki 20% . Įvertinus, kad  individualaus gyvenamo namo pamatų įrengimo kaina svyruoja apie 11 000€, statytojas sutaupo  ženklią pinigų sumą  ir yra užtikrintas dėl pamatų kokybės.

 3.Klausimas: Statybininkai siūlė mums įrengti 2,5 metrų gylio gręžtinius polius , tačiau po jūsų atliktų grunto tyrimų išaiškėjo, kad reikės įrengti 5 metrų gylio polius, dėl ko ženkliai padidėja jų įrengimo kaina. Ką galite mums patarti šioje situacijoje?

Atsakymas: Sveikiname, kadangi Jūs išsaugojote savo būsimą namą, kurio vertė sieks apie 100 000€. Deja statybininkai neretai siūlo įrengti 2,5 metrų gylio polius vien dėl to, kad jų naudojama technika giliau negręžia. Esame susidūrę su atvejais kai buvo gręžiami 2,5 metrų gylio poliai nors pagal grunto savybes būtų užtekę ir 1,5 m gylio polių. Pamatų tipą, polių gylį ir kitus pamatų parametrus turi paskaičiuoti ne statybininkas ir ne geologas, o  kvalifikuotas architektas-konstruktorius.

4.Klausimas:Ar geologiniai grunto tyrimai yra privalomi projektuojant individualų gyvenamąjį namą?

Atsakymas: Geologiniai grunto tyrimai yra privalomi projektuojat individualų gyvenamąjį namą (išimtis namai iki 80 kvadratinių metrų).

5.Klausimas: Mūsų namas buvo statytas 2008 metais. Geologiniai grunto tyrimai daryti nebuvo. Šiemet ėmė trūkinėti pastato sienos. Atlikus tyrimus, išaiškėjo, kad dviejų metrų gylyje yra durpingas sluoksnis. Ką galite patarti šioje situacijoje?

Atsakymas: Be abejo grunto tyrimus reikėjo daryti prieš pastato statybą, tačiau ir dabar galima mėginti gelbėti pastatą. Galimas pamatų pagrindo stiprinimas stiprinant silpną gruntą po pamatais. Šiam tikslui yra naudojama grunto po pamatais injektavimo technologija, kai silpnas grunto sluoksnis per grunte  išgręžtas ertmes stiprinamas betonu ar kitais šiam tikslui pritaikytais mišiniais. Grunto injektavimo darbų kaina prasideda nuo 5000€.

6.Klausimas: Ar jūs atliekate pamatų nužymėjimą objekte?
Atsakymas: Taip, mes vykdome statomu pastatų pamatų nužymėjimą. Darbus atlieka atestuotas geodezininkas. Darbų metu yra sudaromas pamatų nužymėjimo aktas, kuris yra perduodamas užsakovui (statytojui). Pamatų nužymėjimo aktas yra reikalingas priduodant pastatą. Pamatų nužymėjimui prašome mums pateikti pastato projektą (pageidautina DWG formatu).

7.Klausimas: Ar jūs teikiate gręžtinių polinių pamatų įregimo paslaugą?
Atsakymas: Gręžtinių polinių pamatų įrengimo paslaugą teikia mūsų partneris UAB“Pamatai“. Kviečiame jus aplankyti UAB“Pamatai“ interneto svetainę www.pamatai123.lt;

8.Klausimas: Ar vykdote naudingųjų iškasenų paiešką, markšeiderinius matavimus bei rengiate karjerų projektus?

Atsakymas: Taip, šiuos darbus vykdome. Šių darbų vykdymui įmonė turi LGT išduotą leidimą, įrangą bei specialistus.


Turite klausimų?
Nedvejokite, klauskite!

Menu Title
×
Meniu